Lista completă a directorilor din unitățile școlare ale Județului și Municipiului Giurgiu

0
886

La solicitarea mai multor cititori ai cotidianului nostru, publicăm  lista completă a directorilor unităților de învățâmânt (Colegii, licee, școli generale, grădinițe etc) din Municipiul și județul Giurgiu.

Directorii numiți de către noul Inspector general Ion Ghimpețeanu, imediat după numirea sa, sunt:

Țîrdea Ana Maria – Școala Gimnazială Nr.1 Adunații Copăceni (prin detașare); Ababei Lucica  și Pantelimon Daniela (dir. edj) – Colegiul ”Ion Maiorescu” (detașare); Filip Luminița – Liceul Teoretic ”Nicolae Cartojan” (detașare); Sîrbu Adelina Veronica și Nicula Georgeta (dir. adj.) – Liceul Teoretic ”Tudor Vianu” (detașare); Garagancea Camelia – Școala Gimnazială ”nr. 7”- Giurgiu (detașare).

Nr.Crt LOCALITATE SCOALA NUME ȘI PRENUME FUNCȚIA MODALIATEA DE OCPARE A FUNCȚIEI
Adunații Copăceni Școala Gimnazială Nr.1 Adunații Copăceni Țârdea Ana-Maria Director Detașare
Băneasa Școala Gimnazială ”Marin M. Țiculescu” Băneasa Crăciun Daniela Director Detașare
Bolintin Deal Școala Gimnazială „Banu Băleanu” Bolintin-Deal Nuță  Florica Director Detașare
Bolintin Vale Școala Gimnazială Nr.1 Bolintin-Vale Andrei Irina Mirela Director Concurs
Bolintin Vale Liceul Tehnologic ”Dimitrie Bolintineanu” Bolintin Vale Enache Mihaela Director Adjunct Detașare
Bolintin Vale Liceul Tehnologic ”Dimitrie Bolintineanu” Bolintin Vale Beldiman Elena Iuliana Director Concurs
Bolintin Vale Liceul Tehnologic ”Dimitrie Bolintineanu” Bolintin Vale Dionysatos Ruxandra Mădălina Director Adjunct Concurs
Bolintin Vale Școala Gimnazială Nr.1 Malu Spart Jurubita Mirela Director Concurs
Bucsani Școala Gimnazială Nr.1 Bucșani Tudor Octav Cătălin Director Detașare
Bulbucata Școala Gimnazială ”Nichifor Crainic” Bulbucata Dumitrașcu Ion Director Detașare
Buturugeni Școala Gimnazială Nr.1 Buturugeni Stoica Ilie Director Detașare
Călugăreni Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Călugăreni State Daniela Nicoleta Director Detașare
Călugăreni Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Călugăreni Dumitrescu Lăcrămioara Ioana Director Adjunct Detașare
Clejani Școala Profesională Clejani Tudor Georgeta Corina Director Adjunct Detașare
Clejani Școala Profesională Clejani Constantin Ionela Mariana Director Detașare
Colibasi Școala Gimnazială Nr.1 Colibași Ion Petronel Ionuț Director Detașare
Comana Liceul Tehnologic Nr.1 Comana Dumitru Soare Georgiana Director Detașare
Comana Școala Gimnazială Nr.3 Comana Soare Ioana Director Detașare
Cosoba Școala Gimnazială Nr.1 Cosoba Boghean Florentina Luminița Director Detașare
Crevedia Mare Școala Gimnazială ”Nicolae Crevedia” Crevedia Mare Antonescu Valentina Director Detașare
Daia Școala Gimnazială Nr.1 Daia Ștorobăneanu Cristina Georgiana Director Concurs
Floresti Stoenesti Școala Gimnazială Nr.1 Floresti Stoenesti Drugea Vasilica Director Concurs
Floresti Stoenesti Școala Gimnazială Nr.3 Palanca Mehedințu Stanca Gianina Director Concurs
Frătești Școala Gimnazială Nr.1 Frătești Penciu Florentina Director Detașare
Găiseni Școala Gimnazială Nr.1 Găiseni Mateescu Georgeta Director Concurs
Găujani Școala Gimnazială ”Drăghici Davila” Găujani Gărăgău Carmen Gica Director Detașare
Ghimpați Școala Gimnazială Nr.1 Ghimpați Marin Ileana Director Detașare
Ghimpați Școala Gimnazială Nr.1 Ghimpați Singureanu Georgeta Gabriela Director Adjunct Detașare
Giurgiu Centrul Județean de Resurse și asistență educațională Giurgiu Ciurumelea Cristina Director Detașare
Giurgiu Clubul Sportiv Școlar Giurgiu Puiu Adonis Liviu Director Concurs
Giurgiu Colegiul Național „Ion Maiorescu” Giurgiu Ababei Lucica Director Detașare
Giurgiu Colegiul Național „Ion Maiorescu” Giurgiu Pantelimon Daniela Director Adjunct Detașare
Giurgiu Colegiul Tehnic ”Viceamiral Ioan Bălănescu” Giurgiu Fierăstrău Ana- Maria Director Concurs
Giurgiu Colegiul Tehnic ”Viceamiral Ioan Bălănescu” Giurgiu Olteanu Ramona Valentina Director Adjunct Detașare
Giurgiu Grădinița cu Program Normal Nr.8 Giurgiu Ghenciu Petronela Mirela Director Detașare
Giurgiu Grădinița cu Program Normal Nr.9 Giurgiu Baroși Veronica Director Detașare
Giurgiu Grădinița Cu Program Prelungit ”Căsuța Fermecată” Giurgiu Sandu Guriță Mădălina Director Concurs
Giurgiu Grădinița Cu Program Prelungit ”Prichindeii” Giurgiu Breazu Georgeta Director Detașare
Giurgiu Grădinița Cu Program Prelungit ”Dumbrava Minunată” Giurgiu Cristea Florentina Director Concurs
Giurgiu Liceul Tehnologic ”Ion Barbu” Giurgiu Cîrjaliu Mihaela Director Concurs
Giurgiu Liceul Tehnologic ”Ion Barbu” Giurgiu Toban Stelică Director Adjunct Concurs
Giurgiu Liceul Teoretic ”Nicolae Cartojan” Giurgiu Filip Luminița Director Detașare
Giurgiu Liceul Teoretic ”Tudor Vianu” Giurgiu Sîrbu Adelina-Veronica Director Detașare
Giurgiu Liceul Teoretic ”Tudor Vianu” Giurgiu Nicula Georgeta Director Adjunct Detașare
Giurgiu Centrul Județean de Excelență Giurgiu Cornea Petre Mihai Director Concurs
Giurgiu Palatul Copiilor Giurgiu Fișcu Veronica Director Concurs
Giurgiu Seminarul Teologic Ortodox „Teoctist Patriarhul” Giurgiu Popa Edmond Nicolae Director Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială ”Academician Marin Voiculescu” Giurgiu Lăbău Stan Mihaela Director Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială ”Academician Marin Voiculescu” Giurgiu Ilie Marinela Lavinia Director Adjunct Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” Giurgiu Zimnicaru Ana Monica Director Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” Giurgiu Mîrzea Mihaela Director Adjunct Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială ”Mircea cel Bătrân” Giurgiu Dragne Joicuta Director Adjunct Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială ”Mircea cel Bătrân” Giurgiu Cocean Marilena Florentina Director Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială ”Sfântul Gheorghe” Giurgiu Florescu Toma Director Concurs
Giurgiu Școala Gimnazială ”Sfântul Gheorghe” Giurgiu Stănescu Iulia Marilena Director Adjunct Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială ”Sfinții Martiri Brâncoveni” Giurgiu Stan Mariana Director Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială ”Sfinții Martiri Brâncoveni” Giurgiu Dăneț Gabriel Marius Director Adjunct Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială de Arte ”Victor Karpis” Giurgiu Iliescu Mariana Director Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială Nr.7 Giurgiu Garagancea Camelia Director Detașare
Giurgiu Școala Gimnazială Specială Nr.1 Giurgiu Milea Alexandra Director Concurs
Giurgiu Școala Postliceală Sanitară Giurgiu Grosu Aurelia Director Detașare
Gogosari Școala Gimnazială „Marin Gh. Popescu” Gogoșari Puiu Maria Director Detașare
Gostinari Școala Gimnazială Nr.1 Gostinari Simion Florina Irina Director Detașare
Gostinu Școala Gimnazială „Anghel Mareș” Gostinu David Maria Constanța Director Concurs
Grădinari Școala Gimnazială Nr.1 Grădinari Preda Bogdana Alexandra Director Concurs
Greaca Școala Gimnazială Nr.1 Greaca Neagu Georgeta Director Concurs
Heresti Școala Gimnazială „Elina Basarab” Herăști Milan Florentina Director Detașare
Hotarele Liceul ”Udriște Năsturel” Hotarele Călina Marian Director Adjunct Concurs
Hotarele Liceul ”Udriște Năsturel” Hotarele Neagu Ionel Director Concurs
Iepuresti Școala Gimnazială Nr.1 Iepurești Georgescu Dana Director Detașare
Isvoarele Școala Gimnazială „Stolnicul Constantin Cantacuzino” Isvoarele Badea Angela Director Concurs
Izvoarele Școala Gimnazială Nr.1 Izvoarele Guțu Claudia Director Detașare
Joița Școala Gimnazială Nr.1 Joița Ciobănică Nicoleta Director Concurs
Letca Nouă Școala Gimnazială Nr.1 Letca Nouă Lucan Costel Claudius Director Concurs
Malu Școala Gimnazială „Ioan Badilă” Malu Rugina Simona Director Detașare
Mihai Bravu Școala Gimnazială „Dumitru Constantin” Mihai Bravu Nichita Adina Maria Director Detașare
Mihailesti Liceul Tehnologic ”Tiu Dumitrescu” Mihăilești Preda Ștefana Director Adjunct Concurs
Mihăilești Liceul Tehnologic ”Tiu Dumitrescu” Mihăilești Bulai Dorina Director Concurs
Mîrșa Școala Gimnazială Nr.1 Mârșa Voinea Vasilica Laura Director Detașare
Ogrezeni Școala Gimnazială „Aurel Solacolu” Ogrezeni Niță Cristina Elena Director Concurs
Oinacu Școala Gimnazială Nr.1 Oinacu Oprișan Mădălina Mariana Director Detașare
Prundu Liceul Tehnologic Nr.1 Prundu Manole Mariana Director Detașare
Prundu Școala Gimnazială Nr.1 Prundu Năvîrgeac Tuța Director Detașare
Putineiu Școala Gimnazială Nr.1 Putineiu Pauliuc Andreea-Ioana Director Concurs
Răsuceni Școala Gimnazială „Constantin Stăncescu” Răsuceni Voicu Nicoleta Theodora Director Concurs
Roata De Jos Școala Gimnazială Nr.1 Roata De Jos Bugeac Mihaela Cătălina Director Detașare
Roata De Jos Școala Gimnazială Nr.2 Cartojani Petre Ilie Irinel Director Concurs
Săbăreni Școala Gimnazială Nr.1 Săbăreni Mihalache Ileana Georgiana Director Concurs
Singureni Școala Gimnazială Nr.1 Singureni Stoica Marius Director Concurs
Slobozia Școala Gimnazială Nr.1 Slobozia Vișan Gabriel Dragos Director Detașare
Stănești Școala Gimnazială Nr.1 Stănești Rotzheim Lucica Marusia Director Detașare
Stoenești Școala Gimnazială Nr.1 Stoenești Neagu Emilia Director Detașare
Toporu Școala Gimnazială „Petre Adameşteanu” Toporu Ciocîrlan Florentina Director Concurs
Ulmi Școala Gimnazială ”Nicolae Lahovary” Trestieni Zamfir Geta Director Detașare
Ulmi Școala Gimnazială Nr.1 Poenari Sultana Ileana Director Detașare
Valea Dragului Școala Gimnazială Nr.1 Valea Dragului Plăpumaru Luminița Director Detașare
Vărăști Școala Gimnazială Nr.1 Vărăști Rujan Andra Vasilica Director Detașare
Vedea Școala Gimnazială „Apostol Arsache” Vedea Tudor Daniela Cristina Director Concurs
Vînatorii Mici Școala Gimnazială Nr.1 Vânătorii Mici Munteanu Florentina Director Concurs
Vlașin Școala Gimnazială „Prof. Dinu Nicolae” Vlașin Nicolae Gica Director Concurs